خدمات طراحی وبسایت ما

 خدمات طراحی وبسایت

به ما،همگام باآخرین تکنولوژی روزدنیا،بعنوان یک راه برتر اعتماد کنید

  • نیازسنجی و برنامه ریزی ساخت سایت مهارت - %85
  • تحقیق و بررسی محتوا مهارت - %82
  • طرح اولیه مهارت - %78
  • طراحی قالب اصلی سایت مهارت - %92
  • کدنویسی سایت مهارت - %76
  • ورود اطلاعات اولیه سایت مهارت - %76
  • تست و بازنگری سایت مهارت - %76
  • تحویل و آموزش کار با پنل سایت مهارت - %76

نیازسنجی و برنامه ریزی ساخت سایت

در دنیای کنونی کسب‌وکار، بدون شک داشتن یک وب‌سایت برای معرفی نوع کار، خدمات و محصولات امری اجتناب ناپذیر است. شاید در ابتدای امر صاحبان کسب‌وکاری که به روش سنتی به تجارت خود مشغول هستند، نیاز به داشتن یک وب‌سایت را حس نکرده و تلاشی برای به روز کردن کسب و کار خود نداشته باشند. اما واقعیت این است که هر فردی که به دنبال خرید محصول و یا دریافت خدمات مشخصی است، در ابتدا جستجوی خود را در اینترنت آغاز می‌کند. سپس با تحقیق بیشتر اقدام به خرید می‌کند. لذا کسب‌وکارهایی که در دنیای آنلاین برای خود جایگاهی را درست نکرده اند، محکوم به از دست دادن تعداد زیادی از مشتریان خود هستند. شاید اولین سوالی که ذهن صاحبان کسب‌وکار را به خود مشغول می‌کند این است که چرا داشتن یک وب‌سایت به این اندازه مهم است

اولین و مهم ترین گام، استخراج نیازمندیهای پروژه است. اینکه سایت قرار است چه امکاناتی ارائه کرده و چه نیازهایی از کاربر را برطرف سازد. اطلاعات مذکور به همراه درخواست های مشتری در قالب یک پروپوزال مستند شده و به تایید طرفین میرسد. فرنان افزار بر اساس پروپوزال دقیقی که تهیه میشود، روند طراحی سایت را آغاز کرده و پیش میبرد.

میزان اهمیت

85%

مراحل کار


1
شروع
اندازه گیری
2
طرح بندی
تجربه
3
پایان
تولید

تحقیق و بررسی محتوا

بعد از نیازسنجی و دریافت درخواست های کارفرما، تیم فنی به بررسی و تحلیل محتوای گردآوری شده پرداخته و بهترین راه را جهت ارائه آن ها در سایت پیشنهاد میکند. این محتوا میتواند شامل متن، تصاویر، لوگوی تجاری، اطلاعات تماس، متن درباره ما، لیست و نمونه محصولات، خدمات، رنگ سازمانی و… باشد. مدیر پروژه مربوطه در فرنان افزار، ایده ها و نتایج آنالیز را با کارفرما در میان میگذارد و در صورت تایید طرفین، اجرای طرح اولیه به تیم طراحی سپرده خواهد شد.

میزان اهمیت

85%

مراحل کار


1
امکان سنجی براساس نوع کسب وکارشما
اندازه گیری
2
طرح اولیه گرافیکی
تجربه کاربری
3
پیاده سازی کامل وبسایت
بهمراه محتوا وآموزش وپشتیبانی

طرح اولیه

طرح گرافیکی اولیه سایت یا اسکچ نخستین مرحله از روند طراحی وبسایت است. در این گام از تمامی صفحات سایت مانند صفحه اصلی، درباره ما، تماس با ما، بلاگ و کلیه بخش های دیگر وبسایت، طراحی اولیه ای صورت گرفته و آنچه قرار است کاربر ببیند به تصویر کشیده میشود. سپس مدیر پروژه و کافرما روی این نمونه ها به توافق رسیده و مرحله اصلی طراحی آغاز میشود.

میزان اهمیت

85%

مراحل کار


1
امکان سنجی براساس نوع کسب وکارشما
اندازه گیری
2
طرح اولیه گرافیکی
تجربه کاربری
3
پیاده سازی کامل وبسایت
بهمراه محتوا وآموزش وپشتیبانی

طراحی قالب اصلی سایت

تیم طراحی فرنان افزار با توجه به طرح اولیه اقدام به دیزاین صفحات مختلف سایت کرده و تمام ملاک های طراحی ایده آل را رعایت میکند. رنگ سازمانی و لوگو نقش مهمی در طراحی سایت دارند. در فرنان افزار سعی میشود محیط وبسایت شما منطبق بر زمینه کاری تجارتتان باشد تا کاربر با کسب و کاری یکپارچه و منظم مواجه شود. کافرما میتواند تا 30 درصد تغییرات نسبت به طرح اولیه که به تایید طرفین رسیده بود را درخواست کند. تمامی عناصر گرافیکی و بصری نیز قبل از پیاده سازی به تایید کارفرما میرسد.

میزان اهمیت

85%

مراحل کار


1
فیلد
اندازه گیری
2
طرح بندی
تجربه
3
پایان کار
تولید

کدنویسی سایت

تیم فنی فرنان افزار آماده است تا طرح نهایی را دریافت کرده و بر اساس آن روند برنامه نویسی را آغاز کند. کدهای یک سایت حکم اسکلت بندی یک ساختمان را دارد، لذا تمام توجه و دقت خود را در انجام بهترین و بهینه ترین کدنویسی انجام داده و آخرین تکنولوژی ها و استانداردهای دنیای وب را در آن دخیل میکنیم. ما در فرنان افزار از ترکیب HTML، CSS، JQuery و Java script برای انجام کدنویسی استاتیک و آنچه که کاربر میبیند یا با آن تعامل دارد استفاده میکنیم. توجه اصولی و دقت بالای فرنان افزار به کاربرپسند بودن UI و فراهم شدن بهترین UX باعث شده تا خروجی وبسایت همواره در بروزترین و بهینه ترین حالت ممکن باشد. همچنین برنامه نویسی سمت سرور یا داینامیک وبسایت نیز به زبان ASP.Net MVC &PHP انجام میشود. وبسیما به هیچ عنوان در طراحی سایت از پلاگین یا قالب های آماده استفاده نکرده و تمام کدها از صفر توسط تیم فنی نوشته میشود. همین امر موجب تسلط کامل فرنان افزار به تک تک خطوط برنامه نویسی سایت شده و چنانچه خطایی در سیستم رخ دهد، به سرعت قادر به شناسایی و رفع آن خواهیم بود. سرعت سایت و بازدهی مناسب آن نیز جزء مهم ترین مسائلی است که در کدنویسی آن را مد نظر قرار میدهیم.

میزان اهمیت

85%

مراحل کار


1
شروع
اندازه گیری
2
طرح بندی
تجربه
3
پایان
تولید

ورود اطلاعات اولیه سایت

پس از اتمام کدنویسی، مرحله دیتاگذاری اولیه آغاز میشود. در واقع در این گام ما سایت را تا حدودی آب بندی کرده و شما را با یک خروجی کاملا خام تنها نخواهیم گذاشت. همچنین در مرحله ورود دیتا ممکن است برخی باگ های سیستم شناسایی و توسط فرنان افزار اصلاح شود.

میزان اهمیت

85%

مراحل کار


1
شروع
اندازه گیری
2
طرح بندی
تجربه
3
پایان
تولید

تست و بازنگری سایت

در مرحله بازنگری و تست، یک فضای هاست نمونه تهیه شده و سایت به طور کامل در اختیار کارفرما قرار میگیرد تا به عنوان یک مدیر و یک کاربر با آن کار کند و تمام نظرات خود را به فرنان افزار منتقل کند. ممکن است کارفرما در این گام نیاز به اعمال تغییراتی جدید در سایت احساس کند، با توجه به اینکه تمامی مراحل طراحی و پیاده سازی قبلا به تایید کارفرما رسیده است چنانچه به تشخیص تیم فنی این تغییرات بیش از 15درصد باشد، فاکتور جداگانه ای برای اعمال درخواست مورد نظر صادر خواهد شد.

میزان اهمیت

85%

مراحل کار


1
شروع
اندازه گیری
2
طرح بندی
تجربه
3
پایان
تولید

تحویل و آموزش کار با پنل سایت

حال نوبت به انتقال دانش از فرنان افزار به کارفرما میرسد. پس از اتمام مراحل طراحی سایت، یک جلسه 3 ساعته متشکل از مدرس فرنان افزار و حداکثر 2 نفر از نمایندگان پروژه برگزار خواهد شد. در این جلسه تمامی امکانات سایت و نحوه کار کردن با آن ها توضیح داده شده و تمام سوالات پاسخ داده میشود. گفتنی است این آموزش فیلم برداری (Screen Record) شده و فایل نهایی در قالب DVD یا کپی روی Flash memory ارائه خواهد شد. سپس یک هفته به کارفرما فرصت داده میشود تا آموخته های خود را روی یک فضای آزمایشی با سایت تمرین کند. همچنین امکان انتقال اطلاعات اصلی روی سایت نمونه وجود دارد. پس از اتمام کار و تایید کارفرما، طی یک دوره یک هفته ای سایت به طور کامل روی دامنه اصلی اجرا شده و پذیرای بازدیدکنندگان میشود

میزان اهمیت

85%

مراحل کار


1
شروع
اندازه گیری
2
طرح بندی
تجربه
3
پایان
تولید